Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

Kraków. Spotkanie z ks. Adamem Bonieckim w ramach cyklu "Salon All in UJ"

wtorek, 21.03.2017, 19:30
Kraków
Zapraszamy na spotkanie z ks. Adamem Bonieckim w ramach cyklu "Salon All In UJ". Wydarzenie odbędzie się w "Pauza In Garden" w Małopolskim Ogrodzie Sztuki, wstęp wolny

"Salon All in UJ" Jest to cykl spotkań z Osobistościami świata sztuki, dziennikarstwa czy muzyki. Studenci dotychczas gościli laureatów Oscara Andrzeja Wajdę, Jana A.P Kaczmarka, dziennikarzy - Macieja Orłosia, Marka Niedzwieckiego, Magdę Mołek, Szymona Hołownię, muzyków - Grzegorza Turnaua, Muńka Staszczyka, Dawida Podsiadło, podróżników - Marka Kamińskiego, Leszka Cichego oraz wybitne postaci filmu i teatru m.in - Wojciecha Smarzowskiego, Krzysztofa Zanussiego, Jerzego Stuhra, Krzysztofa Globisza, Andrzeja Grabowskiego, Anne Polony, Jana Nowickiego oraz Krzyśka Gonciarza.

 

Edytoriale ks. Adama Bonieckiego TUTAJ>>>