Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

Wydanie specjalne "Polska Żydowska"

Kraków. Spotkanie z ks. Adamem Bonieckim

środa, 17.01.2018, 19:00
Kraków
Zapraszamy na spotkanie z ks. Adamem Bonieckim. Temat: "Czy kościół powinien wpływać na państwo? Do czego ten wpływ prowadzi? Czy prawo moralne może stać ponad prawem świeckim i zasadami życia publicznego?".

Spotkanie odbędzie się po spektaklu „Bolesław Śmiały” Stanisława Wyspiańskiego w reżyserii Pawła Świątka. Spektakl rozpoczyna się o godz. 19,spotkanie po spektaklu ok godz 20.30. Pierwszeństwo udziału mają widzowie spektaklu. Miejsce: Małopolski Ogród Sztuki.