Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

Kraków. Spotkanie wokół pierwszej biografii ks. Jana Kaczkowskiego

wtorek, 13.03.2018, 18:00
Kraków
Zapraszamy na spotkanie organizowane przez Klub Inteligencji Katolickiej w Krakowie oraz Wydawnictwo WAM z okazji premiery pierwszej biografii ks. Jana Kaczkowskiego. W spotkaniu udział wezmą: red. Przemysław Wilczyński, autor biografii ks. Kaczkowskiego oraz Grzegorz Bernasik, dziennikarz Radia Kraków, kuzyn ks. Jana.

Co sprawiło, że wikary z niewielkiej miejscowości na Kaszubach stał się najbardziej rozpoznawalnym duchownym w kraju?
Kochała go cała Polska. Ale czy znaliśmy go naprawdę?
Tysiące godzin pracy. Setki przejechanych kilometrów. Stu kilkudziesięciu rozmówców. Zdobyte zaufanie rodziny. Niepublikowane dotąd fotografie.

Przemysław Wilczyński stworzył obraz człowieka, który według księdza Adama Bonieckiego „uratował honor polskiego kapłaństwa”.