Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

Kraków. Spotkanie "Sztuka myślenia" z Bartłomiejem Sienkiewiczem

niedziela, 11.11.2018, 16:00
Kraków
Zapraszamy na spotkanie z cyklu "Sztuka myślenia" organizowane przez Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Gościem spotkania będzie Bartłomiej Sienkiewicz. Spotkanie poprzedzi performance "Taśmy prawdy 1918". Miejsce: Scena MOS

Bilety dostępne TUTAJ>>>

 

Co ma wspólnego afera taśmowa z polską niepodległością? Dlaczego nasze państwo było i nadal jest fikcyjne? Jak odsunąć od władzy polski kościół? Dlaczego polscy obywatele mają „gdzieś" umowę społeczną, a nasza młodzież olewa demokrację? Z czego się bierze degeneracja polskiego życia politycznego? Chcemy postawić naszego gościa w ogniu pytań. Pomóżcie nam wzmocnić siłę ich rażenia.

W trakcie spotkania zaprezentujemy nową książkę Bartłomieja Sienkiewicza „Państwo teoretyczne".

Stwórzmy razem Alternatywne Święto Niepodległości w Małopolskim Ogrodzie Sztuki.

Wydarzenie odbywa się w ramach festiwalu "Wyspiański Wyzwala".