Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

Wydanie specjalne "Polska Żydowska"

Kraków. Premiera książki "Kwiatkowska. Żarty się skończyły"

środa, 27.02.2019, 18:00
Kraków
Zapraszamy na spotkanie organizowane przez Wydawnictwo ZNAK. Z Marcinem Wilkiem, autorem książki "Kwiatkowska. Żarty się skończyły" rozmawiać będzie Katarzyna Kubisiowska. Miejsce: Księgarnia pod Globusem.

 

Kwiatkowska. Żarty się skończyły
Kwiatkowska. Żarty się skończyły

Kwiatkowska. Żarty się skończyły to pierwsza pełna biografia kultowej artystki. Autor, Marcin Wilk jako pierwszy dotarł do nie publikowanych dotąd pamiętników artystki, dokumentów, listów oraz fotografii. Rozmawiał z osobami, które Irenę znały najlepiej – z bratanicą Krystyną, czy z wieloletnią gosposią Zofią.

Książka w księgarniach już od 27 lutego.

Osoby powiązane z tym wydarzeniem