Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

Kraków. Gala Sylwestrowa.

niedziela, 31.12.2017, 21:00
Kraków
Zapraszamy na Wielką Galę Sylwestrową organizowaną przez Orkiestrę Akademii Beethovenowskiej, która odbędzie się w ICE KRAKÓW. Bilety dostępne na www.biletywkrakowie.pl oraz w INFO KRAKÓW Ul. Świętego Jana 2, Tel: 12 354 27 25.

W tegorocznej odsłonie tego niezwykłego wydarzenia pożegnamy Stary Rok w towarzystwie wybitnych osobowości - wirtuozów głosu i stałych bywalców najważniejszych światowych scen operowych m.in. Metropolitan Opera, Covent Garden czy Wiedeńskiej Staatsoper. Gwiazdami wieczoru będą: Małgorzata Walewska, Ewa Vesin, Krystian Krzeszowiak oraz Natalia Rubiś-Krzeszowiak. W interpretacji tych wspaniałych solistów, z towarzyszeniem ponad 80 osobowej Orkiestry Akademii Beethovenowskiej pod dyrekcją maestro Yannisa Pouspourikasa, usłyszymy wykwintny wybór najlepszych arii operowych z repertuaru Verdiego, Pucciniego, Mascagniego oraz innych mistrzów opery.
Program operowy przeplotą intermezza, wiedeńskie walce i uwertury oraz symfoniczne niespodzianki. Wielką Galę Sylwestrową poprowadzi dziennikarz i publicysta muzyczny Marcin Majchrowski. Całość dwuczęściowego - ponad dwugodzinnego koncertu galowego dopełnią wspólne życzenia Sylwestrowo-Noworoczne, poczęstunek oraz lampka szampana z widokiem z foyer ICE KRAKÓW na spektakl sztucznych ogni nad Starym Miastem. Obowiązują stroje wieczorowe!
Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania w ICE KRAKÓW! 

 

Więcej o wydarzeniu TUTAJ>>>