Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

Kraków. Debata historyków. "Trzy światy, jedna Polska. Kraków, Poznań, Warszawa"

czwartek, 13.12.2018, 19:00
Kraków
Zapraszamy na debatę historyków "Trzy światy, jedna Polska. Kraków, Poznań i Warszawa u progu Niepodległej". Gośćmi spotkania będą dwaj wybitni znawcy dziejów Polski czasu niewoli narodowej i dwudziestolecia międzywojennego, profesorowie Waldemar Łazuga z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza i Andrzej Chwalba z Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prowadzenie: Paweł Stachowiak. Miejsce: De Revolutionibus Books&Cafe.

Debata towarzyszy uroczystości wręczenia Nagrody im. Wacława Felczaka i Henryka Wereszyckiego.

 

Organizatorzy: Kluby „TP” z Krakowa i Poznania wraz z „Tygodnikiem Powszechnym” i Fundacją Tygodnika Powszechnego oraz De Revolutionibus Books&Cafe.

 

Osoby powiązane z tym wydarzeniem