Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

Kamień Śląski. XXII Seminarium pt. "Sami swoi? Wielokulturowość we współczesnej Europie"

środa, 25.10.2017, 10:00 do piątek, 27.10.2017, 18:00
Kamień Śląski
Zapraszamy na XXII Seminarium Śląskie pt. "Sami swoi? Wielokulturowość we współczesnej Europie" organizowane przez Dom Współpracy Polsko- Niemieckiej.

Tegoroczne Seminarium Śląskie ma zająć się problemem obcyhc i obcości. dotyczyć to ma zarówno jej rozumienia, traktowania, akceptowania, ale również oddziaływania obcości oraz jej integrowania i czerpania z niej w ramach społeczeństw i zbiorowości wielokulturowych. Seminarium ma w zamiarze podjąć temat swoich i obcych w różnych płaszczyznach- zarówno w wymiarze europejskim czzy regionalnym, zwłaszcza zaś dużej (kraj) i małej ojczyzny, jak społecznościowym oraz kulturowo-wyznaniowym. 

 

Więcej o wydarzeniu TUTAJ>>>