Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

FESTIWAL FOLKOWISKO

niedziela, 10.07.2016 (Całodzienne)
Gorajec
Festiwal Folkowisko w Gorajcu na Roztoczu – jeden z najważniejszych punktów na folkowej mapie Polski. W tym roku wydarzenie potrwa nie trzy, a cztery dni, od 7 do 10 lipca. Przyjadą setki barwnych i niezwykłych postaci, wśród nich zarówno nowi goście jak i duże grono stałych bywalców.

Trzy sceny, dziesiątki koncertów i warszatów, rajdy, dyskusje i opowieści na szóstym Festiwalu Folkowisko. W tym roku motywem przewodnim imprezy będą trzy Galicje: polska, ukraińska i hiszpańska.

Koncert legendarnej Orkiestry Świętego Mikołaja i inspirującej Angeli Gaber, która wystąpi ze swoim bieszczadzkim trio, ekstremalne rajdy, warsztaty wokalne, teatralne i taneczne. Międzykulturowe spotkania i powrót starych przyjaciół, a wszystko w ramach zupełnie nowego spojrzenia na Galicje – trzy krainy, które dzielą granice, a łączy podejście do świata.

Na te i inne atrakcje mogą liczyć goście tegorocznego Festiwalu Folkowisko w Gorajcu na Roztoczu.


DZIECIOWIOSKA NA FESTIWALU FOKOWISKO

Festiwal Folkowisko to propozycja nie tylko dla dorosłych, ale także dla dzieci. W tym roku w specjalnej strefie dla najmłodszych jeszcze więcej zabaw i atrakcji.
Na Festiwalu Kultury Pogranicza co roku przybywa rodzin z dziećmi. Dzieciowioska to miejsce, w którym najmłodsi goście Folkowiska mogą spędzić wiele godzin na beztroskiej zabawie. W tym roku zostanie powiększona, a jej oferta będzie jeszcze bogatsza. Zabawy poprowadzą trzy młode, doświadczone animatorki.

- Wracamy do Gorajca z wieloma nowymi pomysłami. Oprócz gier i zabaw będą zajęcia plastyczne. Będzie można zrobić własne ekologiczne instrumenty, figurki zwierząt, różdżki 
i poznać zabawy z dzieciństwa naszych rodziców i dziadków – zapowiada Krystyna Domaszczyńska, która po raz kolejny koordynuje odbywające się w Dzieciowiosce wydarzenia.Na bieżąco aktualizowane informacje można znaleźć na stronie www.Folkowisko.pl