Reklama

Ładowanie...

W drogę!

W drogę!

21.07.2021
Czyta się kilka minut
Najnowsze wydanie specjalne „Tygodnika Powszechnego” to atlas miejsc niezwykłych. Już w sprzedaży!
W drogę! Wydanie specjalne „Tygodnika Powszechnego”. Fot. Agnieszka Cynarska-Taran
W drogę! Wydanie specjalne „Tygodnika Powszechnego”. Fot. Agnieszka Cynarska-Taran
N

Najnowsze wydanie specjalne „Tygodnika Powszechnego” poświęcone jest podróżowaniu i wakacjom, wyprawom na koniec świata i w głąb siebie, reportażowi i literaturze podróżniczej. Opisywana w tekstach pisarzy, reporterów i dziennikarzy podróż ma wymiar materialny i duchowy, jest włóczęgą i pielgrzymką, podróżą autostopem, wspinaczką górską, spływem kajakowym. Pokazujemy najpiękniejsze miejsca wakacyjne czołowych postaci polskiej kultury. Odwiedzamy legendarne miasta, wyruszamy na północ, południe, zachód i wschód, ale także w Polskę. 

Wersja ebookowa w sklepie Woblink >>

Odpowiadamy na pytanie, co nam każe wyjść za próg.

 

Wśród autorów m.in. Andrzej Stasiuk, Magdalena Rittenhouse, Adam Robiński, Katarzyna Kazimierowska, Wojciech Kuczok, Olga Drenda, Michał Milczarek, Joanna Gierak-Onoszko, Paweł Bravo, Kalina Błażejowska, Michał Paweł Markowski, Karolina Przewrocka-Aderet, Marek Bieńczyk, Eliza Kubarska, Wojciech Jagielski, Michał Olszewski, Anita Piotrowska, abp Grzegorz Ryś, Joanna Strzałko i Wojciech Nowicki.

 

Posłuchaj podkastu z autorką wydania specjalnego: O trudnej przeszłości, próbie pojednania i miłości do Kanady opowiada Joanna Gierak-Onoszko, reporterka, autorka książki "27 śmierci Toby'ego Obeda". Zaprasza Krzysztof Story.


TYGODNIK POWSZECHNY WYDANIE SPECJALNE NR 3 (19)

ISSN 2392-3628

Ebook w sklepie Woblink (epub, mobi) - szukaj tutaj >>

Redakcja Monika Ochędowska, Michał Okoński i Marcin Żyła

Projekt graficzny Marek Zalejski

Fotoedycja Grażyna Makara

Współpraca Marek Zalejski

TP typografia Agnieszka Cynarska-Taran i Marek Zalejski

Korekta Anna Chojowska-Szymańska, Katarzyna Domin, Sylwia Frołow, Grzegorz Bogdał, Maciej Szklarczyk

Opieka wydawnicza Maja Kuczmińska, Anna Dziurdzikowska, Marta Filipiuk-Michniewicz, Agnieszka Iskra, Monika Ochędowska, Anna Pietrzykowska, Patryk Stanik, Mateusz Gawron

Współpraca Agnieszka Grzywa, Anna Karolewska

Wydawca Tygodnik Powszechny Sp. z o.o.

Prezes zarządu Jacek Ślusarczyk

 

Galeria zdjęć

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]