Reklama

Wydanie specjalne "W DROGĘ!"

Wydanie specjalne "W DROGĘ!"

21.07.2021
Czyta się kilka minut
"Tygodnik Powszechny. Wydanie specjalne" W DROGĘ! - już od środy, 4 sierpnia w kioskach i salonach prasowych.
N

Najnowsze wydanie specjalne „Tygodnika Powszechnego” będzie poświęcone podróżowaniu i wakacjom, wyprawom na koniec świata i w głąb siebie, reportażowi i literaturze podróżniczej. Opisywana w tekstach pisarzy, reporterów i dziennikarzy podróż będzie miała wymiar materialny i duchowy, będzie włóczęgą i pielgrzymką, podróżą autostopem, wspinaczką górską, spływem kajakowym. Pokażemy najpiękniejsze miejsca wakacyjne czołowych postaci polskiej kultury. Odwiedzimy legendarne miasta, wyruszymy na północ, południe, zachód i wschód, ale także w Polskę. 

Odpowiemy na pytanie, co nam każe wyjść za próg.

 

Wśród autorów znajdą się m.in. Andrzej Stasiuk, Magdalena Rittenhouse, Adam Robiński, Katarzyna Kazimierowska, Wojciech Kuczok, Olga Drenda, Michał Milczarek, Joanna Gierat-Onoszko, Paweł Bravo, Kalina Błażejowska, Michał Paweł Markowski, Karolina Przewrocka-Aderet, Marek Bieńczyk, Eliza Kubarska, Wojciech Jagielski, Michał Olszewski, Anita Piotrowska, abp Grzegorz Ryś, Joanna Strzałko i Wojciech Nowicki.


TYGODNIK POWSZECHNY WYDANIE SPECJALNE NR 3 (19)

ISSN 2392-3628

Redakcja Monika Ochędowska, Michał Okoński i Marcin Żyła

Projekt graficzny Marek Zalejski

Fotoedycja Grażyna Makara

Współpraca Marek Zalejski

TP typografia Agnieszka Cynarska-Taran i Marek Zalejski

Korekta Anna Chojowska-Szymańska, Katarzyna Domin, Sylwia Frołow, Grzegorz Bogdał, Maciej Szklarczyk

Opieka wydawnicza Maja Kuczmińska, Anna Dziurdzikowska, Marta Filipiuk-Michniewicz, Agnieszka Iskra, Monika Ochędowska, Anna Pietrzykowska, Patryk Stanik, Mateusz Gawron

Współpraca Agnieszka Grzywa, Anna Karolewska

Wydawca Tygodnik Powszechny Sp. z o.o.

Prezes zarządu Jacek Ślusarczyk

 

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]