Reklama

Wydanie specjalne „Święto spotkania"

Wydanie specjalne „Święto spotkania"

10.11.2020
Czyta się kilka minut
Nowe wydanie specjalne „Tygodnika Powszechnego" już w sprzedaży w sklepach z dobrą prasą.
S

Społeczeństwo nie jest tam, na zewnątrz, lecz zaczyna się tu, w domu – przypomina prof. Michał Paweł Markowski.

Kup e-wydanie w sklepie Woblink →

Oczekiwanie. Uczta. Goście, których chcielibyśmy zaprosić do stołu. Świętowanie. Zabawa. Rytm kolejnego, podwójnego wydania specjalnego „Tygodnika Powszechnego” wyznacza okres jego dostępności w punktach sprzedaży: czas Adwentu i Bożego Narodzenia, a później karnawału. Zmagając się z drugą falą pandemii, zadajemy najważniejsze pytania duchowe i egzystencjalne, zastanawiamy się nad jakością naszego bycia razem, zarówno z najbliższymi, jak w społeczeństwie, ale szukamy też jak najlepszych sposobów spędzania danego nam czasu – stąd spora część wydania poświęcona jest różnego rodzaju przyjemnościom.

Wśród autorów i rozmówców m.in. Wojciech Mann, Olga Tokarczuk, Jan Peszek, Anna Dymna, Adam Wajrak, Magdalena Rittenhouse, Marek Bieńczyk, Katarzyna Nosowska, Dariusz Rosiak, Karolina Cicha, Andrzej Stasiuk, Krystyna Starczewska, Agnieszka Pajączkowska, Mariusz Szczygieł, ks. Józef Tischner, s. Małgorzata Borkowska i ks. Adam Boniecki.

TYGODNIK POWSZECHNY
WYDANIE SPECJALNE NR 3-4 (15-16)
ISSN 2392-3628

e-wydanie →

redakcja Michał Okoński
projekt graficzny Marek Zalejski
fotoedycja Grażyna Makara, Kamil Jasiński
tp typografia Marta Bogucka, Agnieszka Cynarska-Taran, Marek Zalejski
korekta Grzegorz Bogdał, Katarzyna Domin, Sylwia Frołow, Maciej Szklarczyk
opieka wydawnicza Anna Dziurdzikowska, Marta Filipiuk-Michniewicz, Monika Ochędowska, Anna Pietrzykowska, Patryk Stanik, Mateusz Gawron
współpraca Agnieszka Grzywa, Anna Karolewska
wydawca Tygodnik Powszechny Sp. z o.o.
prezes zarządu Jacek Ślusarczyk


Jeśli są Państwo zainteresowani zamówieniem wcześniejszych wydań specjalnych „Tygodnika Powszechnego” zachęcamy do kontaktu mailowego na: zamowienia@TygodnikPowszechny.pl

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Czy można gdzieś wykupić ebooka?
Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]