Reklama

Wydanie specjalne – już w sprzedaży!

Wydanie specjalne – już w sprzedaży!

02.03.2020
Czyta się kilka minut
„Moc kobiet” – w sklepach z dobrą prasą i na powszech.net/mockobiet
O

O miesiączce, porodzie i nie zawsze łatwym przeżywaniu macierzyństwa. O stereotypach w życiu zawodowym. O wykluczeniu ze względu na płeć i niezłomnej walce o spełnienie, swoje prawa i własne miejsce – także w Kościele. Jak również o doświadczeniu wspólnoty i siostrzeństwa.

Zapraszamy także do wysłuchania podkastu zainspirowanego wydaniem specjalnym „Moc kobiet”.

Bez tabu, bez lukru, za to z dużą dawką zaangażowania o kobiecym losie rozmawiają:
Justyna Bargielska, Justyna Dąbrowska i Zuzanna Radzik

Podkast Powszechny do wysłuchania na powszech.net/podkast

Współwydawcą Podkastu Powszechnego jest Fundacja Tygodnika Powszechnego. Podkast jest zapisem debaty, która odbyła się w ramach cyklu „TrzePak w Nowym” w warszawskim Nowym Teatrze.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]