Reklama

Wojciech Jagielski o jednym z najniebezpieczniejszych miejsc

Wojciech Jagielski o jednym z najniebezpieczniejszych miejsc

04.03.2019
Czyta się kilka minut
W indyjskim Kaszmirze i irańskim Beludżystanie doszło do zamachów terrorystycznych, o których organizację oba państwa oskarżają pakistański wywiad.
GRAŻYNA MAKARA
N

Nastąpił indyjski odwet. Co to znaczy, co ma wspólnego z konfliktem bliskowschodnim – i z Polską?

O przyczynach i możliwych skutkach eskalacji napięcia w regionie – oraz o tym, jak uwikłała się w to Polska – opowiada Wojciech Jagielski, jeden z najwybitniejszych europejskich reporterów, pisarz i były korespondent wojenny.

Słuchaj w RSS | iTunes | Google Podcasts | Spotify

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]