Reklama

Woda i media

Woda i media

09.07.2018
Czyta się kilka minut
W chwili, gdy zamykamy to wydanie, ratownicy w Tajlandii wznawiają akcję uwolnienia siedmiu chłopców i ich trenera, którym pod koniec czerwca ulewy odcięły drogę wyjścia z jaskini Tham Luang Nang Non.
EDWARD AUGUSTYN
8

8 lipca ratownicy wyprowadzili czterech chłopców. Nazajutrz rano – kolejnego.

Nurkowie jaskiniowi z Europy i USA, którzy – jak wynika z naszych informacji – przejęli prowadzenie akcji od tajlandzkiej marynarki wojennej, oceniają sytuację nie tak krytycznie, jak przedstawiają ją media. Odcinki całkowicie zalane wodą są krótkie, a najwęższy przesmyk – szeroki na około metr i wysoki na około 30-40 cm. Chłopców asekuruje dwóch doświadczonych ratowników.

W najbliższych dniach na stronie internetowej „Tygodnika” opublikujemy wywiad z jednym z płetwonurków uczestniczących w akcji ratunkowej. ©℗

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]