Reklama

Wkrótce nowa płyta z Kolekcji Tygodnika Powszechnego

Wkrótce nowa płyta z Kolekcji Tygodnika Powszechnego

28.09.2015
Czyta się kilka minut
Już w środę 14 października, wyłącznie z „Tygodnikiem Powszechnym” nr 42/2015, wyjątkowy audiobook w prezencie dla Czytelników PRAWDY NIEOCZYWISTE. FELIETONY O. JANA ANDRZEJA KŁOCZOWSKIEGO w Radiu Kraków
P

Płyta zawiera wybór najlepszych radiowych felietonów dominikanina o. Jana Andrzeja Kłoczowskiego, emitowanych na antenie Radia Kraków od 1990 r. W „Prawdach nieoczywistych” o. Kłoczowski w pasjonujący sposób opowiada o biblijnych postaciach i o filozofach, którzy szukają prawdy, dzieli się refleksją na temat Biblii, poezji i filozofii.

W wyborze znajdą się m.in. felietony dotyczące poezji Wisławy Szymborskiej, Zbigniewa Herberta, Tadeusza Różewicza, T.S. Eliota czy Paula Celana, a także rozważania na temat „Bojaźni i drżenia” Kierkegaarda, Apokalipsy i Pieśni nad Pieśniami.
„Prawdy nieoczywiste” to doskonały prezent dla wszystkich, którzy stawiają sobie ważne, choć nieraz trudne pytania. Felietony pochodzą z archiwum Radia Kraków. Płyta jest bezpłatnym dodatkiem dostępnym wyłącznie z wydaniem „TP” nr 42/2015.

Większe zamówienia przyjmujemy pod adresem: zamowienia@tygodnik.com.pl

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Dzien Dobry, SZ.P. Czy jest mozliwe w jakikolwiek sposob sciagniecie audiobooka plyty ktora ostatnio byla zalaczona do TP? Pytam , gdyz mieszkam zagranica ,jestem prenumeratorem cyfrowego wydania TP. Mam tez wykupiony dostep online do bazy TP. Pozdrawiam Pawel Zelechowski
Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]