Reklama

Wkrótce nowa płyta z Kolekcji Tygodnika Powszechnego

Wkrótce nowa płyta z Kolekcji Tygodnika Powszechnego

03.04.2015
Czyta się kilka minut
Już w środę 22 kwietnia w „Tygodniku Powszechnym” prezent: wyjątkowy album wraz z książeczką przygotowany wspólnie z Krakowskim Hospicjum dla Dzieci im. ks. Józefa Tischnera!
B

BÓG JEST BLISKO
Przebudzenie: od ujścia do źródła

JERZY STUHR i JERZY TRELA czytają KS. JÓZEFA TISCHNERA

Grają: ZBIGNIEW WAŁACH z zespołem WAŁASI, gościnnie WOJCIECH GOLEC, PIOTR BARON i PIOTR WYLEŻOŁ

Ks. Józefowi Tischnerowi w 15. rocznicę śmierci
Płyta jest bezpłatnym dodatkiem, dostępnym wyłącznie z wydaniem „TP” nr 17/2015. Zamówienia większych ilości pod adresem: zamowienia@tygodnik.com.pl

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Uwaga! Przypominamy o ciszy wyborczej. Trwa ona od północy z 10 na 11 lipca do momentu zakończenia głosowania w wyborach prezydenckich 12 lipca. W tym czasie nie wolno prowadzić agitacji wyborczej, również w internecie. Za złamanie zakazu agitacji grozi kara grzywny.

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]