Reklama

Wiosenna promocja ebookowa

Wiosenna promocja ebookowa

29.03.2019
Czyta się kilka minut
Książki o. Ludwika Wiśniewskiego, Szymona Hołowni, Stefana Chwina, ks. Józefa Tischnera, ks. Adama Bonieckiego i innych – o 40 procent taniej. Skorzystaj!
N

Niełatwo jest na wiosnę przewietrzyć magazyny kiedy sprzedaje się e-booki, mimo tego zachęcamy Państwa do skorzystania z wiosennej promocji „Tygodnika Powszechnego” i sklepu Woblink, dzięki której wszystkie nasze e-booki są tańsze o 40%.

Promocja potrwa tylko do 4 kwietnia – nie czekajcie!

W ramach promocji dostępne są m. in.:

Okładka książki o. Ludwika Wiśniewskiego Blask wolności przedstawia sylwetkę o. Wiśniewskiego
Okładka książki o. Ludwika Wiśniewskiego Blask wolności, Biblioteka Tygodnika Powszechnego

„Blask wolności” – o. Ludwik WIŚNIEWSKI (kup tutaj→)

„Człowiek wierzący powinien z powagą zapoznać się z nauczaniem Kościoła, ale jeśli jego sumienie nie jest w stanie zobaczyć w nim dobra, powinien postąpić wbrew niemu. Sumienie będące w kolizji z Magisterium nie musi być zresztą błędne. Jesteśmy w drodze. Boże wezwania widzimy coraz pełniej. Duch Święty może przemówić do indywidualnego człowieka.”

„Zwodnicze piękno” – Stefan CHWIN (kup tutaj→)

„Bóg wcale nie stworzył pięknego świata. Stworzy świat taki sobie. Jak niewiele jest na świecie miejsc, gdzie świat nas zachwyca absolutnie. Szukamy ich wszędzie, wypatrujemy, gotowi przebyć tysiące kilometrów, a i tam spotyka nas rozczarowanie. Oko – napędzane potęgą smaku – zawsze oczekuje czegoś więcej. Nic go nie zaspokoi. Może tylko krótkie chwile zachwytu, jakich trochę daje nam sztuka, błysk słońca na korze sosen, widok morza ciemnego jak wino z białymi skałami nad zatoką, przyjaźń i miłość.”

„Instrukcja obsługi solniczki” – Szymon HOŁOWNIA (kup tutaj→)

„Kocham, wręcz uwielbiam tę wizję: Kościół jako wielka, dumna solniczka. Oto stoi na upaćkanym stole, ludzie przy nim gadają, memłają, tańczą, robią akrobacje i balety. Solniczka jest ponad to. Zna swoją wartość i oni też ją znają. Ale boją się jej, bo lubi podnosić raban. Że gdzie z solą do mięsa czy zupy, przecież ona się w nich rozpuści! A musi zachować słoność niepokalaną, aż po życie wieczne! Owszem, gdyby ktoś chciał – solniczka ma ofertę: śmiało, zapraszamy, ludzie – jedzcie sól! Sól sama w sobie jest wszak tak cudownie wyrazista, po co brukać ją jakimś łososiem z grilla albo ziemniaczkami?”

„TISCHNER. Mistrzowskie rekolekcje z Eckhartem”
„TISCHNER. Mistrzowskie rekolekcje z Eckhartem”

„Mistrzowskie rekolekcje z Eckhartem” – ks. Józef TISCHNER (kup tutaj→)

„Ktokolwiek „uprawia” religię po to, żeby poszerzyć władzę, nawet władzę Boga nad światem, popełnia błąd. Bo Pan Bóg nie chce mieć władzy nad światem; gdyby chciał ją mieć, to zesłałby wojsko aniołów.  (…) Chęć poszerzenia władzy nad światem jest poważną chorobą współczesnej religijności. To nieporozumienie!”

„W ziemi świętej” – Ks. Adam BONIECKI (kup tutaj→)

Jedyny przewodnik w naszej ofercie – przewodnik po Izraelu, przewodnik po Ziemi Świętej.

„Ta podróż była inna niż poprzednie. Oczywiście, modliłem się w Bazylice Grobu Pańskiego i w Wieczerniku, odprawiałem Mszę świętą w miejscu nawiedzenia św. Elżbiety w Ain Karim, jednak na pierwszym planie były nie święte miejsca, ale dzień dzisiejszy Ziemi Świętej. Bo ona jest nie tylko „piątą Ewangelią”, nie tylko ziemią patriarchów i proroków Pierwszego Przymierza, po której stąpał Jezus z Nazaretu, lecz również miejscem, w którym narodził się Kościół – jest miejscem zamieszkania żywych ludzi, ich nadziei i dramatów, wojen i tęsknoty za pokojem. (…)

Mam nadzieję, że materiał – opracowany i uzupełniony przez Karolinę Przewrocką, moją wspaniałą, kompetentną przewodniczkę – może się okazać pomocą pielgrzymowi udającemu się do Ziemi Świętej. Może pomóc w zrozumieniu tego miejsca tak niezwykłego, że bardziej niezwykłego nie ma.”


Pełną ofertę naszych e-booków, w tym wydania specjalne z serii KANON, znajdą Państwo na stronach sklepu Woblinki, wystarczy kliknąć w tym miejscu→

Weź, czytaj!

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]