Reklama

Ładowanie...

Wielkie Pytania na nowo – zaproszenie

Wielkie Pytania na nowo – zaproszenie

20.05.2019
Czyta się kilka minut
F

Fundacja Tygodnika Powszechnego i Krakowski Festiwal Filmowy zapraszają na projekcję filmu „Syndrom zimowników” w reż. Piotra Jaworskiego oraz debatę z udziałem prof. JANA TERELAKA, WOJCIECHA BRZEZIŃSKIEGO i reżysera.

Kino Pod Baranami, Kraków, Rynek Główny 27 | 28.05.2019 g. 18:00 | bilety do nabycia przed seansem i w przedsprzedaży na www.krakowfilmfestival.pl

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]