Reklama

Wielkie Pytania na nowo – zaproszenie

Wielkie Pytania na nowo – zaproszenie

20.05.2019
Czyta się kilka minut
F

Fundacja Tygodnika Powszechnego i Krakowski Festiwal Filmowy zapraszają na projekcję filmu „Syndrom zimowników” w reż. Piotra Jaworskiego oraz debatę z udziałem prof. JANA TERELAKA, WOJCIECHA BRZEZIŃSKIEGO i reżysera.

Kino Pod Baranami, Kraków, Rynek Główny 27 | 28.05.2019 g. 18:00 | bilety do nabycia przed seansem i w przedsprzedaży na www.krakowfilmfestival.pl

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]