Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

Wiele sposobów – jeden „Tygodnik”

WIELE SPOSOBÓW – JEDEN „TYGODNIK”

„Tygodnik Powszechny” w bogatej ofercie wydań cyfrowych: dostęp do treści na www, aplikacja, wydanie na Kindle oraz w formatach ePub, mobi i pdf – na inne czytniki. Zobacz, jak korzystać. 

WYDANIE INTERNETOWE
(dostęp WWW)

https://www.tygodnikpowszechny.pl/sklep
Ciesz się nieograniczonym dostępem do bieżących wydań „Tygodnika” oraz artykułów archiwalnych na stronie www.TygodnikPowszechny.pl!

Subskrypcję można rozpocząć w dowolnym momencie, a użytkownicy, którzy wyrażą zgodę na przesyłanie informacji marketingowych – mogą liczyć na oferty promocyjne.

Z dostępu do www można korzystać w abomanencie rocznym, miesięcznym lub punktowym.

Kliknij i kup dostęp do serwisu internetowego „Tygodnika Powszechnego”! 

…LUB WYDANIE MOBILNE
na aplikację Android / iOS  

http://e.tygodnikpowszechny.pl

Czytaj wydania mobilne „Tygodnika” za pomocą aplikacji na Androida lub iPada / iPhone'a

Bezpłatna aplikacja dostępna jest w AppStore lub GooglePlay. Pobierz i czytaj za darmo liczne dodatki specjalne! Wydanie mobilne na aplikację dostępne jest:

  • pojedynczo – od 4,50 zł przy zamówieniu bezpośrednio przez AppStore lub GooglePlay (ostateczna cena zależna jest od kursów walut)
  • w formie tańszej prenumeraty (od 3,40 zł za wydanie), którą zamówić można na stronie e.TygodnikPowszechny.pl – umożliwiającej czytanie wydań zakupionych w aplikacji również na komputerze (wymaga utworzenia konta i zalogowania w aplikacji*)

*UWAGA: wydanie na aplikację nie łączy się z dostępem do strony www. Konto w serwisie tygodnikpowszechny.pl nie łączy się z kontem w aplikacji. W przyszłości umożliwimy założenie wspólnego konta i udostępnimy specjalną łączoną ofertę.

Kliknij tutaj i zamów prenumeratę na aplikację!


 


 

WYDANIE AMAZON KINDLE

http://www.amazon.com/Tygodnik-Powszechny/dp/B006ZL8U32/186-6158312-8929527?ie=UTF8&redirect=true

„Tygodnik” jako jeden z pierwszych polskich tygodników opinii wprowadził swoje wydania na czytnik Kindle i do tej pory cieszy się ono niesłabnącą popularnością! Wydanie dostępne jest w księgarni Amazon:

  • pojedyncze wydanie: $1,99
  • prenumerata miesięczna: $3,99 – Uwaga! Pierwsze 30-dni gratis!

http://www.amazon.com/Tygodnik-Powszechny/dp/B006ZL8U32/186-6158312-8929527?ie=UTF8&redirect=true

Mieszkasz w Wielkiej Brytanii, Niemczech lub Francji? Szukaj „Tygodnika” w lokalnej wersji Amazonu.

Kliknij tutaj i kup wydanie na Amazon Kindle! 

WYDANIA NA INNE CZYTNIKI

http://www.publio.pl/archiwum,pid94542.html

„Tygodnik” w formatach EPUB, MOBI i PDF, jako pojedyncze wydanie lub w abonamencie, jest dostępny w sklepach z e-bookami:

e-prasa.pl   Nexto.pl   Publio.pl

Pojedyncze wydanie – od 4,50 zł, prenumerata (w zależności od sklepu: miesięczna, kwartalna, półroczna lub roczna) – od 3,50 zł za wydanie 

WYDANIA SPECJALNE

http://virtualo.pl/tygodnik_powszechny/p559/

Wybrane wydania specjalne „Tygodnika Powszechnego” można zamówić:

W wersji e-book (np. „Kanon”, „Kanon. Sztuka rozmowy”, „Kanon. Rozmowy na temat”, „W ziemi świętej ks. Adama Bonieckiego”, „Blask wolności” o. Ludwika Wiśniewskiego)
na stronie virtualo.pl

W formie audiobooków („Bóg jest blisko. Stuhr i Trela czytają Tischnera”, „Bóg się rodzi. Stuhr i Trela czytają Tischnera”, „Opowieści wigilijne”, „Trzy po trzy”, „Żywa księga”)
na stronie audiobooki.com

Weź, czytaj!