Reklama

Widzenia

Widzenia

16.01.2017
Czyta się kilka minut
Fot. Domena publiczna
P

Przebudzić się – to jedynie się liczy! Lecz twoje Przebudzenie przewyższa każdy znak. Jest to bowiem Przebudzenie do jedynej Rzeczywistości poza..., ponad..., bez... i wewnątrz każdego słowa i każdej myśli.
HENRI LE SAUX OSB

Moją religią jest Miłość – gdziekolwiek jej karawana podąża. Bo miłość jest moją wiarą.
IBN ARABI

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]