Reklama

Ładowanie...

Wideo: Potrzebujemy czasem ciszy

Wideo: Potrzebujemy czasem ciszy

28.07.2016
Czyta się kilka minut
"Każdy z nas ma w sobie także potrzebę ciszy” – mówi Agnieszka Domaszczyńska ze wspólnoty „Pustelnia”. Zapraszamy do obejrzenia naszej specjalnej rozmowy.
Ś

Światowe dni młodzieży to wydarzenie pełne radości, spontanicznych okrzyków i śpiewów. Dla równowagi potrzebujemy jednak czasem wyciszyć się. Po to powstały w Krakowie „strefy ciszy”, gdzie pielgrzymi mogą na chwilę zatopić się w modlitwie.


Czytaj wszystkie newsy, relacje i komentarze o ŚDM na powszech.net/sdm >>>

Autor artykułu

Teolog i filozof, publicysta, bloger, redaktor działu „Wiara”. Doktor habilitowany, adiunkt w Katedrze Filozofii Boga i Religii w Akademii Ignatianum w Krakowie. Członek Krakowskiej Grupy...

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]