Reklama

Wesprzyj Fundację Tygodnika Powszechnego, za darmo

Wesprzyj Fundację Tygodnika Powszechnego, za darmo

08.03.2018
Czyta się kilka minut
Nie musisz wydać ani grosza, by regularnie wspierać finansowo Fundację Tygodnika Powszechnego. Oto, jak to zrobić.
D

Dzięki współpracy Fundacji Tygodnika Powszechnego i portalu FaniMani.pl mogą Państwo wspierać finansowo fundację za każdym razem, kiedy robią Państwo zakupy w internecie - darowizna pochodzi z prowizji sklepu, nie zwiększa więc rachunku ani o grosz. Jest to proste i nic nie kosztuje!

Co muszę zrobić, by przekazywać średnio 2,5% wartości swoich zakupów w internecie Fundacji Tygodnika Powszechnego?

  1. Zainstaluj Przypominajkę FaniMani.pl
  2. Po wejściu na stronę sklepu Aktywuj darowiznę i zrób zakupy jak zawsze - Fundacja Tygodnika Powszechnego otrzyma część wartości Twoich zakupów.
Zobacz film:
 

 
Dzięki Przypominajce Państwa przeglądarka wykryje sklepy uczestniczące w programie (wyróżnia je też w Google). Po wejściu na stronę sklepu pojawi się informacja jak na poniższej ilustracji, wystarczy kliknąć Aktywuj darowiznę - i już.
 
Przypominajka FaniMani.pl - aktywacja darowizny
Przypominajka FaniMani.pl - aktywacja darowizny
 
By przekazywać darowiznę nie muszą Państwo zakładać dodatkowego konta, jednak rejestracja na FaniMani.pl (wymaga tylko podania adresu i hasła) pozwoli Państwu poznać historię darowizn i zobaczyć, jak dużo pieniędzy mogą Państwo przekazać, nie wydając ani złotówki.
Ponieważ w akcji uczestniczą także sklepy RTV/AGD, linie lotnicze i hotele, ubezpieczalnie, jednorazowe darowizny mogą wynieść nawet kilkaset złotych. Ponieważ system jest tak prosty w obsłudze, pozwala przekazywać nawet małe kwoty bez wysiłku.
 
W programie uczestniczą największe sklepy internetowe, a z FaniMani.pl współpracują m. in. WOŚP, PAH czy Fundacja Anny Dymnej. 
 
 
Dziękujemy!

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]