Reklama

WARTO ZOBACZYĆ W TV

WARTO ZOBACZYĆ W TV

23.06.2014
Czyta się kilka minut
28 VI – 4 VII
N

Nagroda Literacka „Gdynia”
Gala, Polska 2014, TVP Kultura, sobota 28 VI, 17.35
Już po raz dziewiąty zostaną wręczone jedne z najważniejszych polskich nagród literackich. Obejmują cztery kategorie: prozę, eseistykę, poezję i przekład na język polski. Transmitowana na żywo uroczystość finałowa odbędzie się w Teatrze Gdynia Główna, a poprowadzą ją Piotr Śliwiński i Michał Chaciński.

Universa – Opera Otwarta
Koncert, reż. Jan A.P. Kaczmarek, Polska 2014, TVP2, niedziela 29 VI, 23.35
W związku z obchodami 650. rocznicy powstania Uniwersytetu Jagiellońskiego 10 maja br. na Rynku Głównym w Krakowie miała miejsce prapremiera widowiska muzyczno-historycznego. Prócz wybitnych solistów, na scenie wystąpił Chór Akademicki UJ Camerata Iagiellonica. Opera napisana specjalnie na tę okazję przez Jana A.P. Kaczmarka...

1911

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]