Reklama

W następnym „Tygodniku Powszechnym” dodatek

W następnym „Tygodniku Powszechnym” dodatek

03.04.2015
Czyta się kilka minut
XX lat z nowym złotym
W

W tym roku mija dokładnie 20 lat od denominacji złotego, po której Polacy przestali być „milionerami”. Już za tydzień w „Tygodniku Powszechnym” dodatek poświęcony złotemu.
A w nim m.in. odpowiedzi na pytania o to, dlaczego właściwie odcięliśmy „cztery zera”, kto dzisiaj decyduje o sile polskiej waluty i czy Polska jest już gotowa na drukowanie własnych banknotów euro.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]