Reklama

W następnym numerze „Tygodnika” – specjalny dodatek „Nagroda Literacka Gdynia”

W następnym numerze „Tygodnika” – specjalny dodatek „Nagroda Literacka Gdynia”

17.08.2020
Czyta się kilka minut
Z

Zaprezentujemy w nim książki wszystkich nominowanych w tym roku autorów i autorek. Nominowanych eseistów przedstawi Piotr Kiżun, poetów i poetki zaprezentuje Michał Koza. O prozie opowie Maciej Jakubowiak, a o nominowanych za przekład Paulina Małochleb. Oprócz tego w dodatku esej Stefana Chwina o lękach i niepokojach współczesności.

Zapraszamy do lektury oraz na Festiwal (Gdynia, 24-30.08).

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]