Reklama

W następnym numerze „Tygodnika” specjalny dodatek

W następnym numerze „Tygodnika” specjalny dodatek

15.06.2020
Czyta się kilka minut
WROCŁAW – HISTORIA I NOWOCZESNOŚĆ
7

75 lat „polskiego Wrocławia” to dobra okazja, by porozmawiać o tożsamości miasta i jego mieszkańców. O bogatej historii tego wspaniałego miejsca, ale też o tym, jak Wrocław z niej korzysta, budując nowoczesne miasto.

W dodatku m.in.:
▪ Rozmowy z historykiem Normanem Daviesem i prezydentem Wrocławia Jackiem Sutrykiem;
▪ Dyrektor Muzeum Miejskiego Wrocławia Maciej Łagiewski o historii i tożsamości miasta;
▪ Wrocław: miasto przyszłości.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]