Reklama

Ładowanie...

U nas pieniądze dobrze pracują!

04.03.2013
Czyta się kilka minut
W 2012 roku każda ofiarowana nam przez państwa złotówka zamieniła się w 8 złotych!
N

Najważniejsza jest pierwsza złotówka. Z odpisu 1 procenta podatku otrzymaliśmy od Państwa blisko 200 tysięcy złotych!
Następna dwuzłotówka – to uzyskane dzięki tej pierwszej ponad 400 tysięcy złotych od Mecenasów, Sponsorów i Partnerów.
Kolejna pięciozłotówka, zdobyta w publicznych konkursach i programach dotacyjnych – to w roku 2012 ponad milion złotych!
Dzięki tej pierwszej, „jednoprocentowej” złotówce uzyskaliśmy na naszą działalność ponad milion sześćset tysięcy złotych!
Efekt? Festiwale: literackie – CONRAD w Krakowie i AFTER SCHULZ w Chicago, historyczny – WIEK XX. ANAMNESES we Wrocławiu. Krakowska konferencja „Dobrze mieć Sąsiada”. Ponad 70 „Lekcji czytania” w całej Polsce. A przede wszystkim – liczne dodatki, wkładki i cykle wydawnicze w „Tygodniku”.

827

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej (od oferty 10/10 na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]