Reklama

„Tygodnik” znów na szczycie

„Tygodnik” znów na szczycie

04.03.2019
Czyta się kilka minut
„Tygodnik Powszechny” jedynym tygodnikiem opinii w Polsce, którego sprzedaż w 2018 r. wzrosła – wynika z danych ZKDP, zaprezentowanych przez Press.pl.
S

Spośród ogólnopolskich tygodników opinii tylko „Tygodnik Powszechny” poprawił sprzedaż w 2018 roku w porównaniu z 2017 rokiem.

Średnia sprzedaż ogółem „Tygodnika Powszechnego” w 2018 roku wzrosła o 13,4 proc. – podaje portal Press.pl.

To już szósty rok z rzędu:
2013 – największy wzrost sprzedaży wśród tygodników opinii
2014 – jedyny tygodnik ze wzrostem sprzedaży
2015 – największy wzrost sprzedaży
2016 – jedyny ze wzrostem
2017 – jedyny ze wzrostem
2018 – jedyny ze wzrostem

Miło nam także poinformować, że w styczniowym rankingu cytowań, przygotowanym przez Newton Media, „Tygodnik Powszechny” zajął 3. miejsce na podium.

Naszym Czytelniczkom i Czytelnikom – dziękujemy!

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]