Reklama

„Tygodnik” znów na szczycie

„Tygodnik” znów na szczycie

22.02.2019
Czyta się kilka minut
„Tygodnik Powszechny” jedynym tygodnikiem opinii w Polsce, któremu w 2018 roku wzrosła sprzedaż - wynika z danych ZKDP, zaprezentowanych przez Press.pl
„Tygodnik Powszechny” na szczycie
S

Spośród ogólnopolskich tygodników opinii tylko „Tygodnik Powszechny” (Tygodnik Powszechny) poprawił sprzedaż w 2018 roku w porównaniu z 2017 rokiem. Największe spadki odnotowały „Sieci” (Fratria) oraz „Gazeta Polska” (Forum) – wynika z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy.

Średnia sprzedaż ogółem „Tygodnika Powszechnego” w 2018 roku wzrosła o 13,40 proc. - podaje portal Press.pl.

To już szósty rok z rzędu:

  • 2013 - największy wzrost sprzedaży wśród tygodników opinii
  • 2014 - jedyny tygodnik ze wzrostem sprzedaży
  • 2015 - największy wzrost sprzedaży
  • 2016 - jedyny ze wzrostem
  • 2017 - jedyny ze wzrostem
  • 2018 - jedyny ze wzrostem

Dziękujemy, a nowe Czytelniczki i nowych Czytelników gorąco witamy: rozgośćcie się!

Redakcja

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Sprawdziłem ile już Wam się uzbierało myślałem ze 100.000 egzemplarzy, a tu klops...Pewno jak tak dalej będzie Wam rosło, jako jedynym, to w 2025 r. pobijecie konkurencję na łeb. Oni już padną a Wy jako jedyni będziecie mieć rekord 3300 egzemplarzy co tydzień.

znaną jest elastyczność moralno-duchowego punktu widzenia - to z metafizycznego punktu widzenia niesamowite, jak ta gumka ciągle daje się rozciągać, co wprost proporcjonalne musi przekładać się na rosnące wyniki czytelnicze.

nie będę wymieniał nicków [no może poza Pańskim, skoro akurat Pan temat rusza], ale jest tu grono komentujących, których bym w żaden sposób mianem 'wychowanków TP' nie mógł opisać...

Albowiem od początku była zrobiona z takiego tworzywa, by starczyło jej wytrzymałości na elastyczne majtki, nie tylko dla "lewicy katolickiej", ale i dla diabła.

gratulacje

Ja dołaczyłem do waszego grona stałych czytelników dopiero w ubiegłym miesiacu. Wcześniej subskrybowałem popularny tygodnik na "P", (właściwie to wciaż subskrybuję, ale nie będę przedłużać), jednak poziom ich piśmiennictwa frustruje. Zamierzam w zwiazku z tym pozostać z wami. Więc jeśli za rok odnotujecie kolejny wzrost, to między innymi dzięki mnie!

Chyba niczego złego nie ma w czytaniu kilku tytułów. Jeśli ma się czas, chęci, nerwy? Oczywiście myślę o tytułach dających komfort intelektualny. W każdym razie witam i pozdrawiam.
Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]