Reklama

Ładowanie...

„Tygodnik Powszechny” zaprasza na spotkanie

„Tygodnik Powszechny” zaprasza na spotkanie

28.03.2016
Czyta się kilka minut
Z Grażyną Makarą, fotografką „TP” – „Wszystkie śluby mojej Mamy”.
Fot. Grażyna Makara
W

Wszystkie śluby mojej Mamy” to tytuł projektu dokumentalno-fotograficznego zrealizowanego w 2010 roku. W latach 1969–2003 Zofia Makara, jako kierownik Urzędu Stanu Cywilnego przy Urzędzie Gminy w Sobkowie w województwie świętokrzyskim, udzieliła blisko dwóch tysięcy ślubów. Archiwalne zdjęcia zainspirowały jej córkę do odszukania niektórych par i zrobienia im współczesnej fotografii.

Muzeum Etnograficzne w Krakowie – Sala odczytowa, Ratusz – plac Wolnica 1, czwartek 31 marca, godz. 18.00.
Spotkanie w ramach programu „Wesela 21”.

WSTĘP WOLNY!

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]