Reklama

„Tygodnik Powszechny” zaprasza na spotkanie

„Tygodnik Powszechny” zaprasza na spotkanie

28.03.2016
Czyta się kilka minut
Z Grażyną Makarą, fotografką „TP” – „Wszystkie śluby mojej Mamy”.
Fot. Grażyna Makara
W

Wszystkie śluby mojej Mamy” to tytuł projektu dokumentalno-fotograficznego zrealizowanego w 2010 roku. W latach 1969–2003 Zofia Makara, jako kierownik Urzędu Stanu Cywilnego przy Urzędzie Gminy w Sobkowie w województwie świętokrzyskim, udzieliła blisko dwóch tysięcy ślubów. Archiwalne zdjęcia zainspirowały jej córkę do odszukania niektórych par i zrobienia im współczesnej fotografii.

Muzeum Etnograficzne w Krakowie – Sala odczytowa, Ratusz – plac Wolnica 1, czwartek 31 marca, godz. 18.00.
Spotkanie w ramach programu „Wesela 21”.

WSTĘP WOLNY!

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]