Reklama

„Tygodnik Powszechny” zaprasza na Conrad Festival

„Tygodnik Powszechny” zaprasza na Conrad Festival

22.10.2018
Czyta się kilka minut
Serce Festiwalu Conrada bije przy Wiślnej w Krakowie.
ZUZANNA KARDYŚ
O

Od 10 lat w naszej redakcji rodzą się idee kolejnych edycji tego literackiego wydarzenia i powstaje ich główny program. „Tygodnik” jest strategicznym partnerem Festiwalu, a nasza Fundacja współorganizuje go z Miastem Kraków i Krakowskim Biurem Festiwalowym.

Wszystkie obszerne, bogato ilustrowane dodatki poświęcone tej imprezie znajdą Państwo bezpłatnie na stronie TygodnikPowszechny.pl oraz w aplikacji naszego pisma. W tym roku, jak i w ubiegłych latach Centrum Festiwalowe znajduje się w Pałacu Czeczotki, na rogu ul. Wiślnej i św. Anny. Stoisko „TP” przygotowaliśmy z myślą o naszych Czytelnikach – będą zniżki na zakup „Tygodnika”, wydanie specjalne „Moc czytania”, tygodnikowe gadżety oraz książki – w prezencie!

Pełny program festiwalu i imprez towarzyszących na conradfestival.pl

Galeria zdjęć

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]