Reklama

„Tygodnik Powszechny” zaprasza na

„Tygodnik Powszechny” zaprasza na

06.11.2017
Czyta się kilka minut
1. urodziny Zupy na Plantach
K

Kraków, 11 listopada, godz. 15.00 – spotkanie z JANINĄ OCHOJSKĄ i ADRIANĄ POROWSKĄ prowadzi Hanna Łabędzka i Nikodem Porowski, Pauza in Garden (ul. Rajska 12) godz. 18.30, krąg na Plantach przy Teatrze im. J. Słowackiego, godz. 19.00 – niespodzianka!

Zjedzmy razem Zupę na Plantach!

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]