Reklama

„Tygodnik Powszechny” zaprasza

„Tygodnik Powszechny” zaprasza

04.04.2016
Czyta się kilka minut
XII Targi Wydawców Katolickich – Warszawa, 7–10 kwietnia, Arkady Kubickiego Zamku Królewskiego
B

Bogaty program targowy obejmuje spotkania autorskie, wystawy (w tym dwie ze zbiorów Archiwum Archidiecezjalnego w Gnieźnie: „Sacrum Poloniae Millenium” oraz „Źródło i dziedzictwo. Bazylika Prymasowska Gniezno”), projekcje filmowe, panele dyskusyjne, warsztaty tematyczne dla dorosłych i dzieci (np. „Rodzinna akademia czytania”).
Czynna będzie strefa dla najmłodszych, którzy będą mogli bawić się pod okiem doświadczonych animatorów. Podczas Targów zostaną wręczone nagrody Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS 2016, a także Małe FENIKSY. Wręczenie nagród i Uroczysty Koncert odbędą się 9 kwietnia w Bazylice Najświętszego Serca Jezusowego w Warszawie.

Organizatorami Targów są Zarząd Stowarzyszenia Wydawców Katolickich wraz z Zarządem Zamku Królewskiego w Warszawie, przy wsparciu KEP. Pełny program targów na www.swk.pl

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]