Reklama

„Tygodnik Powszechny” zaprasza

„Tygodnik Powszechny” zaprasza

27.09.2015
Czyta się kilka minut
Zjazd Adwokatur Europejskich w dniach 8–11 października 2015 r. w Krakowie
T

Tematem zjazdu będzie przestępczość gospodarcza (white-collar crimes) w czterech panelach tematycznych:
– przestępstwo „prania brudnych pieniędzy” na tle przepisów prawa bankowego i regulacji prawnych Unii Europejskiej
– zagadnienia związane z materialnoprawnymi i procesowymi podstawami ścigania przestępczości transgranicznej, w szczególności tzw. „obrotu karuzelowego”
– zagadnienia korupcji w obrocie gospodarczym w kontekście modeli kryminalizacji korupcji w sferze publicznej
– ubezpieczenia adwokatów wykonujących zawód w więcej niż jednym państwie unijnym

Wszystkie dodatkowe informacje, w tym o cenach, programie kulturalnym oraz formularz rejestracji można znaleźć na stronie fbe.adwokatura.krakow.pl

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]