Reklama

„Tygodnik Powszechny” poleca w TVP Kultura

„Tygodnik Powszechny” poleca w TVP Kultura

10.08.2015
Czyta się kilka minut
1

15 sierpnia, godz. 11.55: „Pomniki Historii”
Nowy cykl programów, ukazujący najciekawsze polskie zabytki i ich niezwykłe dzieje. Odwiedzamy je z kamerą i rozmawiamy ze znawcami i pasjonatami historii, aby poznać związane z nimi fakty, legendy oraz mity.

20–23 sierpnia (czwartek – niedziela): Literacki Sopot w TVP Kultura
Już po raz 4. będziemy relacjonować festiwalowe wydarzenia w codziennych kronikach. Spotkania z gośćmi festiwalu będziemy emitować w kolejnych tygodniach w cyklu programów „Rozmowy o literaturze i nie tylko”.
Jak co roku TVP Kultura organizuje także plebiscyt na „Najgorętszą Książkę Lata”. Rozstrzygnięcie plebiscytu nastąpi podczas „Niedzieli z… Literackiego Sopotu” – prosto z sopockiego molo (23 sierpnia, od godz. 17.15).

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]