Reklama

„Tygodnik Powszechny” poleca filmy w TVP Kultura

„Tygodnik Powszechny” poleca filmy w TVP Kultura

18.05.2015
Czyta się kilka minut
P

PREMIERA: Dokument tygodnia – „Jestem Kuba”, 23 maja, godz. 12.25
Reżyserką obrazu jest Åse Svenheim Drivenes, która przygląda się losom dwójki rodzeństwa – Kuby i Mikołaja. Chłopcy zostali sami po tym, jak upadła firma ich rodziców. Ci, nie mogąc znaleźć pracy w Polsce, zmuszeni byli szukać jej za granicą, zostawiając swoje dzieci. Film porusza problem eurosieroctwa, które w Polsce dotyka ok. 100 tys. dzieci.

Niedziela z… Ewą Dałkowską, 24 maja, od godz. 17.15
Gościem programu „Niedziela z...” jest ceniona aktorka Ewa Dałkowska. Program to esencja jej filozofii życiowej, którą artystka prezentuje w wywiadach i stosuje w życiu, zarówno zawodowym, jak i prywatnym.

Po programie emisja filmu „Bez znieczulenia”.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]