Reklama

„Tygodnik Powszechny” poleca filmy w TVP Kultura

„Tygodnik Powszechny” poleca filmy w TVP Kultura

23.02.2015
Czyta się kilka minut
2

25.02 ŚRODA, GODZ. 20.20 „Majdan. Rewolucja godności”, reż. Siergiej Łoźnica
W cyklu dokumentalnym „Zima, która nas zmieniła”. Film koncentruje się całkowicie na społecznej dynamice konfliktu, przekazując jedynie w lakonicznych komunikatach informacje o kolejnych politycznych faktach, kształtujących jego fazy.

1.03 NIEDZIELA „Niedziela z Ewą Błaszczyk” od godz. 17.15
Gośćmi Ewy Błaszczyk będą: Lucyna Kobierzycka, Zbigniew Brzoza, ks. Wojciech Drozdowicz, Jacek Kleyff, Mariusz Palej. Prowadzi – Agnieszka Szydłowska. Po programie emisja „Dekalogu IX” i „Powinowactwa”.

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]