Reklama

„Tygodnik Powszechny” poleca filmy w TVP Kultura

„Tygodnik Powszechny” poleca filmy w TVP Kultura

23.02.2015
Czyta się kilka minut
2

25.02 ŚRODA, GODZ. 20.20 „Majdan. Rewolucja godności”, reż. Siergiej Łoźnica
W cyklu dokumentalnym „Zima, która nas zmieniła”. Film koncentruje się całkowicie na społecznej dynamice konfliktu, przekazując jedynie w lakonicznych komunikatach informacje o kolejnych politycznych faktach, kształtujących jego fazy.

1.03 NIEDZIELA „Niedziela z Ewą Błaszczyk” od godz. 17.15
Gośćmi Ewy Błaszczyk będą: Lucyna Kobierzycka, Zbigniew Brzoza, ks. Wojciech Drozdowicz, Jacek Kleyff, Mariusz Palej. Prowadzi – Agnieszka Szydłowska. Po programie emisja „Dekalogu IX” i „Powinowactwa”.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]