Reklama

„Tygodnik Powszechny” poleca filmy w TVP Kultura

„Tygodnik Powszechny” poleca filmy w TVP Kultura

09.02.2015
Czyta się kilka minut
Kadr z filmu „Raj: Miłość”
1

13.02, piątek, godz. 20.20
Wieczór kinomana – „Raj: Miłość”, reż. Ulrich Seidl
Seidl po raz kolejny portretuje mieszkańców bogatej, sytej, ale pogrążonej w duchowym kryzysie Europy Zachodniej.

15.02, niedziela, godz. 17.15
Niedziela z… Mają Komorowską („Cwał”, godz. 18.10)
O poszukiwaniu, czyli istocie pracy aktorskiej, pracy z adeptami sztuki aktorskiej z Mają Komorowską i jej gośćmi – m.in. Julią Kijowską, Agnieszką Glińską, Wiesławem Komasą i Tadeuszem Sobolewskim – rozmawia Agnieszka Szydłowska.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]