Reklama

„Tygodnik Powszechny” poleca

„Tygodnik Powszechny” poleca

06.12.2015
Czyta się kilka minut
Krakowska księgarnio-kawiarnia De Revolutionibus Books&Café serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie:
9

9 grudnia, środa, godz. 18.00
„CZY FILOZOFIA MOŻE BYĆ TWORZYWEM LITERACKIM?”

Spotkanie z ambasadorem Jerzym Surdykowskim, autorem powieści „Paradygmat” i „Pójdę pluć na wasze trumny”. Wprowadzenie ks. prof. Michał Heller, spotkanie poprowadzi Adam Szostkiewicz.

WSTĘP WOLNY!

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]