Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

Wydanie specjalne "Polska Żydowska"

„Tygodnik Powszechny” poleca

„Tygodnik Powszechny” poleca

26.07.2015
Czyta się kilka minut
Laureaci Medalu św. Jerzego: Janina Ochojska i ks. Jan Kaczkowski – gośćmi Akademii Sztuk Przepięknych na Przystanku Woodstock.
Z

Zapraszamy na spotkanie z JANINĄ OCHOJSKĄ – założycielką Polskiej Akcji Humanitarnej oraz Ks. JANEM KACZKOWSKIM – dyrektorem Puckiego Hospicjum pw. św. Ojca Pio.

Ich rozmowa na temat pomagania w kontekście lokalnym i globalnym odbędzie się we czwartek, 30 lipca, w godzinach 11.30–13.00 w namiocie Akademii Sztuk Przepięknych, a poprowadzi ją nasz dziennikarz Błażej Strzelczyk.

ZAPRASZAMY!

Czytasz ten tekst bezpłatnie, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]