Reklama

„Tygodnik Powszechny” poleca

„Tygodnik Powszechny” poleca

26.07.2015
Czyta się kilka minut
Laureaci Medalu św. Jerzego: Janina Ochojska i ks. Jan Kaczkowski – gośćmi Akademii Sztuk Przepięknych na Przystanku Woodstock.
Z

Zapraszamy na spotkanie z JANINĄ OCHOJSKĄ – założycielką Polskiej Akcji Humanitarnej oraz Ks. JANEM KACZKOWSKIM – dyrektorem Puckiego Hospicjum pw. św. Ojca Pio.

Ich rozmowa na temat pomagania w kontekście lokalnym i globalnym odbędzie się we czwartek, 30 lipca, w godzinach 11.30–13.00 w namiocie Akademii Sztuk Przepięknych, a poprowadzi ją nasz dziennikarz Błażej Strzelczyk.

ZAPRASZAMY!

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]