Reklama

Ładowanie...

Tygodnik Powszechny poleca

Tygodnik Powszechny poleca

11.04.2015
Czyta się kilka minut
Księgarnia De Revolutionibus Books&Cafe (ul. Bracka 14) oraz Centrum Kopernika zapraszają
1

18 kwietnia, sobota, godz. 12.00
WARSZTATY FILOZOFICZNO-ARTYSTYCZNE DLA DZIECI, prowadzi Ada Augustyniak.
Na warsztatach porozmawiamy o tym, czy JEST coś takiego jak NIEBYT, czy JEST w ogóle możliwy do pomyślenia? Co to znaczy, że czegoś nie ma? Czy mogłoby nie być NIC? Co to jest pustka?

21 kwietnia, wtorek, godz. 18.00
CZYTANIE „KSIĘGI SZEPTÓW”,
wydanej przez wydawnictwo Książkowe Klimaty
Czytanie odbywa się 21 kwietnia w wielu miejscach Europy. To międzynarodowe wydarzenie, związane ze stuleciem ludobójstwa Ormian, które przypada na 24 kwietnia tego roku.

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]