Reklama

Tygodnik Powszechny poleca

Tygodnik Powszechny poleca

11.04.2015
Czyta się kilka minut
Księgarnia De Revolutionibus Books&Cafe (ul. Bracka 14) oraz Centrum Kopernika zapraszają
1

18 kwietnia, sobota, godz. 12.00
WARSZTATY FILOZOFICZNO-ARTYSTYCZNE DLA DZIECI, prowadzi Ada Augustyniak.
Na warsztatach porozmawiamy o tym, czy JEST coś takiego jak NIEBYT, czy JEST w ogóle możliwy do pomyślenia? Co to znaczy, że czegoś nie ma? Czy mogłoby nie być NIC? Co to jest pustka?

21 kwietnia, wtorek, godz. 18.00
CZYTANIE „KSIĘGI SZEPTÓW”,
wydanej przez wydawnictwo Książkowe Klimaty
Czytanie odbywa się 21 kwietnia w wielu miejscach Europy. To międzynarodowe wydarzenie, związane ze stuleciem ludobójstwa Ormian, które przypada na 24 kwietnia tego roku.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]