Reklama

„Tygodnik Powszechny” poleca

„Tygodnik Powszechny” poleca

28.03.2015
Czyta się kilka minut
Krakowska księgarnio-kawiarnia De Revolutionibus Books&Café (ul. Bracka 14) oraz Centrum Kopernika zapraszają na rozmowę wokół książki Józefa Tischnera „Drogi i bezdroża miłosierdzia”.
K

KSIĄDZ TISCHNER I SIOSTRA FAUSTYNA
W rozmowie udział wezmą: Wojciech Bonowicz | o. Jan Andrzej Kłoczowski OP | Paweł Taranczewski
Prowadzenie: Joanna Podsadecka
Czwartek, 9 kwietnia, godz. 18.00
Spotkanie inauguruje cykl wydarzeń towarzyszących 15. Dniom Tischnerowskim Więcej o programie na stronie: www.tischner.pl

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]