Reklama

Sztukę wspieramy z całej mocy!

Sztukę wspieramy z całej mocy!

02.05.2014
Czyta się kilka minut
PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. wspiera kulturę narodową.
J

Jesteśmy mecenasem różnych dziedzin sztuki. Dobrą energię inwestujemy w wydarzenia tworzone z pasją.
W tym roku po raz kolejny PGE Polska Grupa Energetyczna jest Mecenasem Muzycznego Festiwalu w Łańcucie. To święto nas wszystkich, wyjątkowe wydarzenie o bogatym programie artystycznym, łączącym tradycyjne koncerty kameralne, symfoniczne i recitale z propozycjami współczesnych artystów.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]