Reklama

Szanowni Państwo

Szanowni Państwo

22.05.2017
Czyta się kilka minut
Dziękujemy za wspieranie Fundacji Tygodnika Powszechnego darowiznami i przekazanym 1% podatku.
D

Dzięki Państwa zaangażowaniu możemy pełnić naszą misję dbania o dziedzictwo „Tygodnika Powszechnego”, a także organizować wiele wydarzeń kulturalnych (w tym największy festiwal literacki w Polsce: Conrad Festival) oraz edukacyjnych (akcje „Lekcje czytania z...” czy „Polska historia. Będzie się działo!”). Wciąż mogą Państwo pomóc Fundacji Tygodnika Powszechnego kierując darowizny na numer konta
31 1910 1048 2006 1845 1121 0001

Z wyrazami szacunku
Aleksander Kardyś
Prezes Fundacji Tygodnika Powszechnego
Ks. Adam Boniecki
Przewodniczący Rady Fundacji Tygodnika Powszechnego

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]