Reklama

Ładowanie...

Światowe Dni Młodzieży w „Tygodniku”

Światowe Dni Młodzieży w „Tygodniku”

07.08.2016
Czyta się kilka minut
Fot. Grażyna Makara
S

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY:

– Wojtkowi Pelowskiemu, Michałowi Olszewskiemu, Małgorzacie Skowrońskiej, Grzegorzowi Strzebońskiemu z krakowskiej redakcji „Gazety Wyborczej” – za pomoc organizacyjną
– Piotrowi Filipiukowi oraz Maciejowi Balamutowi, Andrzejowi Klembie i Marcinowi Tynkowskiemu – za realizacje wideo
Policji i BOR-owi za profesjonalizm i życzliwość
– Krzysztofowi Dadakowi za udzielenie pomocy medycznej
– Gniewoszowi Siergiejowi, Małgorzacie Sawickiej i Agnieszce Grzywie za organizację strefy „Odpocznij z Tygodnikiem” na Plantach (na zdjęciu)
służbie medycznej i zespołowi Szpitala Specjalistycznego im. Dietla w Krakowie
– Patrykowi Stanikowi za wsparcie promocyjne
– za pomoc w wydaniu „Franciszka w Krakowie” – Poczcie Polskiej, Fiat – Auto Poland, Zakopiańskiemu Centrum Kultury oraz Naczelnej Radzie Adwokackiej.

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]