Reklama

Światowe Dni Młodzieży w „Tygodniku”

Światowe Dni Młodzieży w „Tygodniku”

07.08.2016
Czyta się kilka minut
Fot. Grażyna Makara
S

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY:

– Wojtkowi Pelowskiemu, Michałowi Olszewskiemu, Małgorzacie Skowrońskiej, Grzegorzowi Strzebońskiemu z krakowskiej redakcji „Gazety Wyborczej” – za pomoc organizacyjną
– Piotrowi Filipiukowi oraz Maciejowi Balamutowi, Andrzejowi Klembie i Marcinowi Tynkowskiemu – za realizacje wideo
Policji i BOR-owi za profesjonalizm i życzliwość
– Krzysztofowi Dadakowi za udzielenie pomocy medycznej
– Gniewoszowi Siergiejowi, Małgorzacie Sawickiej i Agnieszce Grzywie za organizację strefy „Odpocznij z Tygodnikiem” na Plantach (na zdjęciu)
służbie medycznej i zespołowi Szpitala Specjalistycznego im. Dietla w Krakowie
– Patrykowi Stanikowi za wsparcie promocyjne
– za pomoc w wydaniu „Franciszka w Krakowie” – Poczcie Polskiej, Fiat – Auto Poland, Zakopiańskiemu Centrum Kultury oraz Naczelnej Radzie Adwokackiej.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]