Reklama

Świąteczny Stół Pajacyka

Świąteczny Stół Pajacyka

30.11.2015
Czyta się kilka minut
„ Tygodnik Powszechny” zaprasza do udziału w akcji charytatywnej PAH
Ś

Świąteczny Stół Pajacyka – zjedz dobrze w dobrej sprawie

5 grudnia właściciele lokali gastronomicznych przekazują 10% dziennego obrotu na rzecz programu dożywiania dzieci w Polsce i na świecie Pajacyk.

W tym roku do akcji przyłączyła się rekordowa liczba kawiarni, barów, restauracji i pubów – „dobrze zjeść” będzie można w aż 530 miejscach w Polsce, między innymi we wszystkich kawiarenkach sieci Wild Bean Cafe przy stacjach BP, które od wielu lat wspiera Polską Akcję Humanitarną – a także w dwóch restauracjach w Luksemburgu. Pełną listę lokali można znaleźć na stronie www.pajacyk.pl

Niedożywionym dzieciom można pomagać przez cały rok. Wystarczy dokonać wpłaty na konto Polskiej Akcji Humanitarnej z dopiskiem „Pajacyk”:

BPH S.A. 66 1060 0076 0000 3210 0014 7020

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]