Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

Suwerenni dzięki Wam!

Suwerenni dzięki Wam!

23.04.2018
Czyta się kilka minut
Szanowni Państwo, jeśli jeszcze zastanawiacie się, na co przeznaczyć w rozliczeniu rocznym 1 proc. należnego podatku, zachęcamy Państwa do rozważenia wsparcia Fundacji Tygodnika Powszechnego.
N

Najważniejszym zadaniem Fundacji jest zachowanie dziedzictwa „Tygodnika Powszechnego”. Fundacja ponosi też właścicielską odpowiedzialność za suwerenny rozwój pisma. Akcje społeczne, festiwale kulturalne, debaty i inne wydarzenia pozwalają wyjść z misją „TP” poza łamy i przyciągnąć nowych czytelników. Tym z Państwa, którzy już są z nami, i od których otrzymujemy wsparcie – serdecznie dziękujemy.

KS. ADAM BONIECKI – Przewodniczący Rady Fundacji, EDYTA PŁACHTA, ALEKSANDER KARDYŚ – Zarząd Fundacji Tygodnika Powszechnego

Fundacja Tygodnika Powszechnego posiada status OPP, co oznacza, że można, i że warto przeznaczyć na jej działalność 1 procent podatku, wpisując w rozliczeniu rocznym PIT w odpowiedniej rubryce nr KRS: 0000125605

 

Darowizny na rzecz Fundacji prosimy wpłacać na konto: 31 1910 1048 2006 1845 1121 0001

Czytasz ten tekst bezpłatnie, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]