Reklama

Spotkanie z ks. prof. Michałem Hellerem

Spotkanie z ks. prof. Michałem Hellerem

28.09.2015
Czyta się kilka minut
„Tygodnik Powszechny” i Copernicus Center Press zapraszają na wykład i spotkanie z ks. prof. Michałem Hellerem pt. „Bóg i geometria”. Gdy przestrzeń była Bogiem
9

9 października, piątek o godz. 17.30, Auditorium Maximum UJ, ul. Krupnicza 33, Kraków
www.ccpress.pl
Wstęp wolny

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]