Reklama

Spotkania autorskie z ks. Adamem Bonieckim

Spotkania autorskie z ks. Adamem Bonieckim

01.02.2016
Czyta się kilka minut
„Tygodnik Powszechny” i Wydawnictwo WAM zapraszają
W

W Drezdenku: 10 lutego (środa) o godz. 18.00 w Bibliotece Publicznej im. ks. J. Tischnera przy ul. Kościuszki 11.

W Poznaniu: 11 lutego (czwartek) o godz. 18.00 w sali nr 1 w Bibliotece Raczyńskich przy pl. Wolności 19.

Spotkanie poprowadzi Szymon Bojdo z Radia Emaus.

Podczas spotkań będzie można zakupić książkę „Abonent czasowo nieosiągalny” w promocyjnej cenie. Książkę z autografem Autora można także zamówić na powszech.net/abonent

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]